Kendinizi stresli, aşırı yorgun ve bitkin hissediyorsanız, bedeninize ve psikolojinize iyi gelecek bir şeylere ihtiyaç duyuyorsanız, diğer yandan yorucu bir kas yoğurma masajından çok sizi dinginleştirecek bir şeylere ihtiyacınız varsa aromaterapi masajı bunun cevabı olacaktır.

Aromatik yağlar %100 organik ve doğaldır. 3000’den fazla çeşidi bulunan aromatik yağların her birisinin farklı bir iyileştirici etkisi olduğu biliniyor. Bu yağlar, acının, kas spazmlarının, depresyonun, uykusuzluğun ve astım gibi bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Lavanta yağı, limon yağı, gül yağı, papatya yağı, sardunya yağı, ylang-ylang, okaliptüs ve biberiye yağı aromaterapi masajı esnasında kullanılabilen yağlardan yalnızca bir kaçıdır. Kimi zaman uzman terapistler bu yağları karıştırarak farklı özelliklerinden yararlanabilecekleri karışımlar ile masaj yapabilir. Her birinin farklı bir iyileştirme özelliği ve her birinin kendine has bir kokusu bulunur. Bu bitkilerin iyileştirici gücü sayesinde ve uzman terapistlerin vücut yapınıza uygun masaj yöntemi ile ağrılarınızdan, doku ve kas spazmlarından kurtulmanız, kokuları ve rahatlatıcı etkileri ile stres ve yorgunluk sebebiyle oluşabilen psikolojik problemlerinizden uzaklaşmanız ve gevşemeniz kaçınılmaz olacaktır.

0538 370 21 97